Postatybinis valymas | nevark.lt

Profesionalios postatybinio valymo paslaugos internetu

Užsakymo informacija

!

Šis laukelis yra privalomas.

Užsakymo kaina 0


Vienas iš nemalonių iššūkių, laukiančių po statybų ar remonto – generalinis postatybinis valymas. Storas sluoksnis dulkių ant grindų ir langų, o ką jau kalbėti apie tvyrantį kvapą... Nevarkite patys, patikėkite šį didelį darbą profesionalams ir grįžkite jau į paruoštus, tviskančius namus.

Neretai žmonės delsia atsinaujinti namus, nes žino, kad teks kurį laiką skendėti netvarkoje, o paskui dar įdėti daug jėgų ir laiko, norit sukurti vaizdą lyg ant žurnalo viršelio. Nebegaiškite – mes už jus pasirūpinsime švaros atstatymu.

Šios paslaugos užsakymas užtruks vos kelias minutes ir galėsite mėgautis profesionalia tvarka.

Kokia postatybinio valymo kaina?


Kaina priklauso nuo:

    • ploto;
    • valomų paviršių pasiekiamumo.

Įkainius lengvai ir paprastai galite sužinoti užpildę atitinkamą formą. Pavyzdžiui, 100 kv. m. patalpos valymas kainuos 250 eurų. Spauskite „Sužinoti kainą“, jei jūsų patalpų plotas neviršija 300 kv. m. ir visi paviršiai lengvai pasiekiami. Tai reiškia, kad nereikės pagalbinių priemonių, norint pasiekti langų išorę.

Jei langai įrengti aukščiau nei pirmame aukšte, o gal net dešimtame, arba patalpos didesnės negu 300 kv. m., tada pildykite užklausos formą. Atsakymą pateiksime per maždaug 24 valandas. Jei turite kažkokių papildomų pageidavimų, nepamirškite jų paminėti papildomų komentarų laukelyje.

Kaip vyksta valymas po statybų?


Jei planuojate remontą ar / ir ketinate bent dalį patalpų tvarkyti patys, rekomenduojame perskaityti mūsų specialistų patarimus („Postatybinis valymas: neriam į dulkių debesį“).

Po statybų ar remonto mes valome:

    • grindis;
    • laiptus;
    • langus;
    • visus patalpoje esančius paviršius.

Jei nepavyko apsaugoti minkštų baldų nuo dulkių – užpildykite šios valymo paslaugos užsakymo formą.

Papildomos paslaugos ir kiek užtrunka postatybinis valymas?


Po remonto ir statybų lieka nemažai medžiagų likučių, dažniausiai juos išsiveža patys statybininkai ir meistrai. Jei taip nutiko, kad ne viską likvidavo – galime tartis dėl papildomų paslaugų.

Komentaruose paminėkite kokie tai likučiai ir kiek jų, tada galėsime tartis dėl sąlygų ir kainų.

Namų, butų valymo po statybų ar remonto trukmė priklauso nuo ploto ir valymo sudėtingumo. Dėl tikslesnės trukmės informuosime užsakymo metu.

Jei turite papildomų klausimų – mielai jų laukiame el. paštu info@nevark.lt ar telefonu +370 655 59 950.

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×