Klausimai ir atsakymai

Kaip užsisakyti tvarkymo paslaugą?

Užsisakyti tvarkymo paslaugą galite atlikę 5 paprastus ir saugius žingsnius:

1. Užsiregistruokite Nevark.lt platformoje;
2. Užpildykite reikiamą informaciją apie norimą tvarkyti objektą;
3. Pasirinkite pageidaujamą tvarkytoją;
4. Rezervuokite tinkamą dieną ar keletą dienų, pažymėdami tai pasirinktos tvarkytojos kalendoriuje. Galite rinktis bet kurias dienas, kurios nėra užbrauktos, net ir savaitgalius.
5. Laukite namuose atvykstančio tvarkos profesionalo sutartu laiku. 

Kokie tvarkymo darbai atliekami, užsakius standartinę paslaugą?

Detalų darbų sąrašą ir kitą naudingą informaciją rasite mūsų puslapio skiltyje – Paslaugos

Ar gausiu patvirtinimą apie užsakytą tvarkymo paslaugą?

Taip, užsakymo patvirtinimą gausite per 6 val. į Jūsų regsitracijos metu nurodytą el. paštą, jei užsakymas atliktas darbo dienomis ir darbo valandomis. Jei atlikote užsakymą nedarbo dieną arba po darbo valandų, patvirtinimas ateis per 6 val., artimiausiomis darbo valandomis

Ar tvarkytojai yra patikimi, o mano turtas saugus?

Visi platformoje užsiregsitravę tvarkytojai yra baigę specialius kursus, kurių metu teoriškai ir praktiškai mokomi naudoti tiek kliento turimą, tiek Nevark.lt įsigytą valymo chemiją. Įvairiausių valiklių ir ploviklių rinkoje daug, tad tvarkytojai moka skaityti priemonių sudėtis, todėl žalos rizika sumažinama iki minimumo. Kursai baigiami tik išlaikius egzaminą aukštu balu. Taip pat visi be išimties tvarkytojai yra patikrinti dėl teistumo ir turi informacijos ir ryšių departamento prie LR vidaus reikalų ministerijos išduotą neteistumo pažymą. Nelaimės atveju, pvz.: sugadinto paviršiaus ar sudaužyto daikto, Jūsų turtas yra apdraustas Ergo paslaugų teikėjo civilinės atsakomybės draudimu. 

Ar reikia turėti savo valymo priemones ir valymo įrankius?

Reikia turėti darbo įrankius – dulkių siurblį, grindų plovimo šepetį, šluosčių ir kempinėlių. Jeigu neturite, galite įsigyti mūsų platformoje. Užsakymo metu galite pasirinkti, ar norite, kad tvarkytojas kartu atvežtų profesionalias valymo priemones, ar pageidaujate, kad būtų naudojamos Jūsų turimos. Rekomenduojame įsigyti mūsų platformoje parduodamas aukšos kokybės vokiškas KIEHL firmos priemones, nes tvarkytojai juos pažįsta geriausiai, be to jų užteks ilgiau. 

Jeigu užsakymo metu pasirinkote, kad tvarkytoja turi atsivežti savo priemones, tai darbo įrankius - šluotą, dulkių siurblį turite turėti savo.

Kiek laiko truks užsakytas tvarkymas?

Namų tvarkymas užtruks:

50 - 80 m2 - 3 - 4 val.

80 - 120 m2 - 4 - 5 val

120 - 160 m2 - 5 - 6 val

160 - 200 m2 užtruks visą darbo dieną

Jei Jūsų namai didesni negu 150 m2, netvarkyti ilgą laiką arba užsakėte daug papildomų valymo paslaugų, turėkite omenyje, kad per vieną kartą sutvarkyti visų namų nepavyks. Reikėtų užsakyti bent du valymus vienos ar dviejų savaičių laikotarpyje tam, kad namai būtų idealiai švarūs ir tvarkingi.

Biuro tvarkymui rekomenduojame rinktis tokias tvarkymo valandas:

iki 100 m2 - 1 val.

100 - 300 m2 - 2 val.

300 - 500 m2 - 3 val.

500 - 800 m2 - 4 val.

800 - 1000 m2 - 5 val.

1000 - 1200 m2 - 6 val.

1200 - 1600 m2 - 8 val.

Rinkdamiesi numatomą biuro patalpų tvarkymo laiką, įvertinkite tai, kad pirmą kartą atėjusi tvarkytoja užtruks ilgiau, negu jūsų įprastinė valytoja, todėl užsakykite šiek tiek ilgesnį laiką.

Ar galiu atšaukti užsakymą, jei pasikeitė planai?

Taip, užsakymą atšaukti galima likus ne mažiau negu 24 val. iki užsakymo vykdymo laiko. Atšaukti paslaugą galite parašę laišką el. paštu info@nevark.lt, pinigai atgal grąžinami per 5 darbo dienas. Atšaukus užsakymą likus mažiau, negu 24 val. iki užsakymo vykdymo laiko, 50 % užsakymo vertės negrąžinama

Kuriuose Lietuvos miestuose galiu užsisakyti tvarkymo paslaugą?

Nevark.lt paslaugas galite užsakyti Vilniuje ir Vilniaus rajone, Kaune ir Kauno rajone, Alytuje bei Klaipėdoje

Kaip atsiskaityti už užsakytą tvarkymo paslaugą?

Atsiskaityti už tvarkymo paslaugą galite užsakymo metu, naudodamiesi el. bankininkyste.

Esu tvarkytojas! Kaip užsiregistruoti Jūsų platformoje?

Susisiekite su mumis telefonu Nr. +370 655 59950 arba el. paštu info@nevark.lt.