Namų ir biurų valymo paslaugos | nevark.lt

Darbuotojo registracija

Jeigu ieškote darbo mūsų teikiamose paslaugų srityse ar tiesiog papildomo uždarbio Jums patogiu laiku - kviečiame prisijungti prie Nevark.lt platformos. Užpildykite žemiau esančią informaciją apie save arba tiesiog paskambinkite tiesiai mums ir susitarsime dėl susitikimo gyvai.

Tapkite mūsų komandos dalimi! Užpildykite formą

!

Šis laukelis yra privalomas.

!

Šis laukelis yra privalomas.

!

Blogas el. pašto adresas

!

Šis laukelis yra privalomas.

!

Šis laukelis yra privalomas.

Pasirinkite kurias paslaugas Jūs norėtumėte teikti

Jūs turite užpildyti visus laukus, pažymėti paslaugas, kurias norėtumėte teikti ir būtinai paspausti ant reCAPTCHA langelio!

Ačiū

Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta. Su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

KLAUSIATE KAS, KODĖL IR KAIP?

Poreikiai
JŪSŲ POREIKIAI

Klientai užpildo užsakymo formą ir gali rinktis iš Darbuotojų, kurie atitinka užsakymo pageidavimus. Jūs savo profilyje užpildote šią informaciją: kokias papildomas paslaugas teikiate; kokiuose miesto rajonuose priimate užsakymus; užpildote savo darbo grafiko laisvą laiką, kurio metu galite priimti užsakymus.

Poreikiai
UŽSAKYMO PATVIRTINIMAS

Jeigu klientas pasirinko užsakymą įvykdyti Jus, automatiškai gausite pranešimą į savo el. pašto dėžutę ir tiesiai iš ten galėsite patvirtinti naują užsakymą.

Poreikiai
PASLAUGŲ SUTEIKIMAS

Jums lieka tik nukeliauti į užsakymo vietą ir suteikti valymo paslaugas, kurias klientas pageidavo, per numatyta laiko tarpą. Po užsakymo atlikimo, klientai įvertins Jūsų darbą, todėl rekomenduojame palikti kuo geresnį įspūdį ir atlikti visus darbus kokybiškai ir laiku.

DARBUOTOJŲ REIKALAVIMAI

Reikalavimai
  • Mes dirbame tik su Darbuotojais, su kuriais buvome susisitikę gyvai ir atlikome interviu.
  • Privaloma turėti galiojantį verslo liudijimą ar individualios veiklos pažymą, patvirtinančią teisę teikti pasirinktas paslaugas.
  • Prieš sutarties sudarymą reikalaujame pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę arba Lietuvos Respublikos piliečio pasą).
  • Reikalaujame pateikti informatikos ir ryšių departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos pažymą apie asmens teistumą, išduotą ne anksčiau kaip mėnesis iki Sutarties sudarymo dienos.
Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×