Namų tvarkytojos Šiauliuose | nevark.lt

Namų tvarkytojos Šiauliuose

Šiandieną Nevark.lt platformoje galite rasti vieną Šiaulių mieste dirbančią namų tvarkytoją. Tai profesionali darbuotoja, kelerius metus dirbusi užsienyje, sulaukianti iš klientų puikių atsiliepimų bei rekomendacijų.


Norėdami užsakyti namų tvarkymo paslaugą, turite užpildyti užsakymo formą, kurioje rasite pagrindines ir papildomas paslaugas bei kainas.

Ar namų tvarkytojos Šiauliuose patikimos?


Visos Nevark.lt namų tvarkytojos baigusios specialius tvarkymo kursus, kuriuose įgytos teorinės ir praktinės higienos užtikrinimo žinios garantuoja kokybišką darbą. Kursus baigę valymo paslaugas teikiantys darbuotojai ne tik išmano skirtingų paviršių valymo, cheminių produktų sudėties, bet ir darbų organizavimo bei taktiško bendravimo su klientu subtilybes.

Todėl galite būti ramūs, jog savo namų švarą paliekate patikimose rankose, o sugrįžus po darbų, poilsio ar kelionių, jus pasitiks gaiva ir švara dvelkianti aplinka.

Jei kyla klausimų ar turite kažkokių papildomų pageidavimų – susisiekite el. paštu info@nevark.lt ar telefonu +370 655 59 950.

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×