Namų tvarkytojos Kaune | nevark.lt

Namų tvarkytojos Kaune

Užsukite į mūsų svetainėje esančius darbuotojų profilius ir pažiūrėkite, kokios šaunios namų tvarkytojos Kaune, pasiruošusios atvykti pas jus į namus ir pasirūpinti jų švara. O gal kaip tik dairotės tokio darbo? Tokiu atveju palikite mums užklausą, nurodykite savo miestą, kokias paslaugas galite atlikti ir mes su jumis susisieksime.

Užsisakant internetu viskas dar paprasčiau


Namų tvarkytoja Kaune, norėdama susirasti sau klientų, turi reklamuoti paslaugas, kelti skelbimus, klausinėti apie tokių paslaugų poreikį pažįstamus, prašyti jų rekomendacijų. Panašų kelią nueina ir žmogus, kuriam reikalinga tokia darbuotoja.

Mes nusprendėme išlaisvinti jus nuo tokių rūpesčių. Namų tvarkytoją Kaune galite išsikviesti tiesiog užpildę paprastą formą mūsų svetainėje. Paprastai tvarkymo paslaugos reikalingos, iš buto išsikraustant seniems nuomininkams, atsikraustant į naują būstą ar tiesiog neturint laiko ir jėgų užsiimti tvarkymu patiems ir t. t.

Abejojate dėl kokybės?


Nebesijaudinkite. Savo darbuotojus apmokome net ir tuo atveju, jei jau turi pakankamai patirties, duodame teorinę medžiagą: kaip atskirti valiklius, kad jie nesugadintų paviršių, kokias dėmes kokiomis priemonėmis valyti, kaip patikrinti, ar viskas sutvarkyta, kaip sukabinti rankšluosčius, sudėti daiktus ir pan. Taip pat mūsų tvarkytojų profiliuose svetainėje galite matyti jų įvertinimus, kuriuos palieka kiti klientai.

Taigi būkite ramūs, kai jūsų namus tvarko profesionalės ir mėgaukitės švara be jokio vargo.

Kaip iškviečiamos namų tvarkytojos Kaune?


Paprasčiau nebūna. Tiesiog užpildykite užklausos formą mūsų svetainėje, nurodykite, kokia paslauga reikalinga ir kokiu metu gali atvykti darbuotoja. Pirmą kartą rekomenduojame ją pasitikti, pabendrauti, parodyti, kas ir kur yra, akcentuoti, kas jums svarbu. Vėliau ji tikrai galės atvykti net ir tada, kai jūsų nėra namuose. Sugrįšite ir rasite švarą bei tvarką.

Namų tvarkymo paslaugos populiarėja


„Ieškoma namų tvarkytoja“ – tokie ir panašūs skelbimai jau senokai ne naujiena, tačiau nemažai daliai lietuvių vis dar nesmagu į namus kviesti svetimą žmogų tvarkymui.

Vis tik situacija kinta ir tokių paslaugų paklausa auga. Juk užsakovas gauna švarą ir tvarką, kuriai negalėjo (ar nenorėjo) skirti savo laiko, o tvarkytoja gauna papildomą uždarbį. Laimi abi pusės.
Šitokios paslaugos itin domina užimtus žmones, kurie turi daug kitokios veiklos, didelius namus, nuomojamus butus, ar šiaip nori savo laiką skirti kitokiems dalykams, o ne tvarkymui. Tuo tarpu mūsų namų tvarkytojos Kaune yra tokios asmenybės, kurioms tvarkymasis neatrodo kaip purvinas ir nemalonus darbas. Kai kurios jų šia veikla užsiima jau ne vienerius metus ir net negalvoja jos mesti. Kodėl gi nepatikėjus savo namų švaros tokiam žmogui?

Jei kyla klausimų ar turite kažkokių papildomų pageidavimų – susisiekite el. paštu info@nevark.lt ar telefonu +370 655 59 950.

Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×