Mūsų Tvarkytojai

Susipažinkite su švaros profesionalais!

Šiame puslapyje matote visus Nevark.lt platformoje užsiregistravusius tvarkytojus, kuriuos galite pasirinkti pagal norimą miestą. Prisistatymą, turimus pažymėjimus ir klientų atsiliepimus galite rasti kiekvieno profilyje, paspaudę mygtuką PlačiauTvarkytojai sąraše rodomi pagal klientų paliktus reitingus, tad kuo įvertinimas yra didesnis, tuo profilis yra rodomas aukščiau. Norimas tvarkytojas pasirenkamas užsakymo metu.

 • Nadia

  Patirtis valymo srityje 10 m. Gyvena ne Vilniuje, todėl pageidauja didesnių užsakymų - nuo  50 Eur vertės.

 • Daiva

  Tvarkymas - nauja, papildoma veikla. Dirba tik savaitgaliais. Priima įvairius užsakymus. Vairuoja automobilį, gali paslaugą atlikti ir tolimesniuose rajonuose.

 • Dalia

  Patirtis tvarkymo srityje 3 m. Dirba visomis savaitės dienomis, savaitgaliais nedirba. Labai profesionali, turi nemažai pastovių klientų, paskubėkite rinktis, kol kalendoriuje dar yra laisvų dienų.

 • Rūta

  Patirtis namų tvarkymo srityje 3 metai. Tvarkymas - papildoma veikla, dirba tik savaitgaliais. Priima įvairius užsakymus.

 • Diana

  Namų tvarkymas - nauja papildoma veikla Dirba įvairiomis savaitės dienomis, gali dirbti ir savaitgaliais.

 • Edita

  Patirtis valymo srityje 12 metų. Namų tvarkymas - pagrindinė mėgstama veikla, dirba savaitės dienomis ir savaitgaliais. Jau turi nuolatinių klientų, bet kalendoriuje dar yra ir neužimtų dienų, todėl skubėkite rinnktis, nes kiti gali tą padaryti greičiau :)

 • Justė

  Naujai užsiregistravusi.  Patirtis valymo darbuose 8 metai. Dirbusi Belgijoje, Olandijoje, Danijoje, Norvegijoje. Neseniai grįžo į Lietuvą ir tikisi čia pasilikti. Profesionali, turi keletą rekomendacijų iš užsienio šalių klientų. Dirba darbo dienomis, savaitgaliais nedirba.